Już wiosna :)

Witajcie,

Przyszła wiosna, byłam już na dwóch długich spacerkach, które całe przespałam. Świeże powietrze bardzo dobrze mi robi, jestem potem wesoła i wypoczęta.
Jak już wspominałam, w środę 11go miałam badanie mojej główki, rezonans w pełnej narkozie. Badanie przebiegło bez komplikacji, usnęłam bardzo szybko, zanim pani pielęgniarka skończyła mi podawać zastrzyk. Wybudzałam się ponad godzinę, potem jeszcze przespałam kilka kolejnych. Rodzice cały czas przy mnie byli. 
Wynik badania trochę potwierdził moją wadę oraz stopień jej nasilenia. Potwierdziło się, że jest bardzo poważna. 2 na 4 stopni, gdzie przy 1 stopniu dzieci umierają w 1-szym roku. Drugi stopień definiuje się jako bardzo poważne problemy z rozwojem. W internecie można znaleźć trochę statystyk, w których moi rodzice nie chcą wierzyć…
A wiec wróciliśmy ze szpitala. Jestem już od jakiegoś czasu nie w formie, bardzo często płaczę, mało jem. Rodzice podejrzewają że albo rosną mi ząbki, których nie widać, albo boli mnie brzuszek od leku przeciw napadom lęku lub po prostu zaczyna się kolejne przeziębienie. 
Jestem bardzo słaba i bez sił na rehabilitację. Dodatkowo zmieniło się trochę moje napięcie. Teraz zamiast spiętej, jestem zbyt wiotka  sceptyczny. Chciałabym znowu wrócić do intensywnych ćwiczeń, mam nawet nową panią rehabilitantkę Dominikę, natomiast nie mogę pokazać jaka jestem chętna do ćwiczeń z braku sił. 
Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie, dziękuję za tyle odwiedzin, poproszę Tatę aby w końcu udostępnił trochę moich nowych zdjęć.
PS. ah, jeszcze jedno. Urodził mi się Braciszek cioteczny Stasio, którego pozdrawiam razem z Ciocią Madzią Gili  hehe 

One thought on “Już wiosna :)

  1. Basiuniu Kochana!!!!!! Choroba odebrała Ci cały normalny dziecięcy świat.Ale musisz wiedzieć, że codziennie z Tobą będziemy walczyć z chorobą. Otulimy mocno miłości kołderkąBo jesteś naszą NAJCUDOWNIEJSZĄ PEREŁKĄ.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s