Moje serdeczne życzenia

Z okazji tych świąt życzę Wam zdrowia, dużo miłości i ciepła dookoła. Abyśmy otaczali się samymi życzliwymi ludźmi i dostrzegali pozytywne rzeczy nawet w bardzo trudnych okolicznościach.
U nas jak zwykle się dzieje. 
Nadchodzą Święta, Mama sprzątała wszystko dookoła a Tata robił wszystko abym nie była znudzona  hehe 
Po pierwsze to jestem chora i rodzice nie wiedzą co mi jest. nie mam gorączki, ani kataru i kaszlu, ale nie chcę nic jeść i jestem bardzo niespokojna. Podejrzewają że może być to wirus żołądkowy no ale nie wiadomo. 
Po drugie to dostałam nowy wózeczek, taki śliczny zielony. Mama będzie mnie w nim woziła na spacery. Jest bardzo duży i wygodny. Dodatkowo znowu zaczęłam jeździć w foteliku. Całkiem inaczej jeździ się w takim siedząc do przodu. można podziwiać przemykający świat za oknem, widzieć mamę i tatę w lusterku. Aha, i też mam już swój własny  hehe 
Trzymajcie za mnie kciuki w następną środę 11go kwietnia, jeśli się nie pochoruję, będę miała wykonany rezonans główki w pełnej narkozie. Rodzice bardzo się przy tym denerwują bo będzie to dla mnie duże obciążenie, również badanie może przynieść niezbyt optymistyczne wyniki. Ale ja jestem optymistką, uśmiechniętą i wesołą dziewczynką.
Bardzo się cieszę, że nadal tyle osób śledzi mój blog. To znaczy, że mój los nie jest Wam obojętny.
Basieńka

One thought on “Moje serdeczne życzenia

  1. Basiulko Kochana!Nie martw się o resonans i jego wyniki. Ciocia Magda pogadała z kim trzeba w Niebie i wszyscy zgodnie objecali, ze będzie dobrze. Objecuję szczególnie pamiętać o Tobie i Twoich Rodzicach w modlitwie przez najbliższe dni.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s