Apel o przekazanie 1% dla Basi

Kochani Przyjaciele i Drodzy Czytelnicy tego bloga

Jak co roku, również i tym razem chciałabym prosić Was o przekazanie 1% podatku na moje leczenie, rehabilitację oraz dostosowanie otaczającego mnie świata do mojej niepełnosprawności i związanych z tym potrzeb. Do prośby dołączają się również moi Rodzice.

Dzięki Waszej pomocy udzielonej w zeszłym roku dostałam również namiastkę dziecęcej normalności. Dzięki specjalnie przystosowanej przyczepce mogę jeździć z Rodzicami na krótkie wycieczki rowerem. Było to dla mnie coś nowego a zarazem bardzo przyjemnego. Tyle się działo dookoła, i ten ciepły wietrzyk muskający twarz. Rodzice kupili mi również podstawę i fotelik do samochodu. Fotelik jest bardzo podobny do siedziska wózka, dlatego jest dla mnie wygodniejszy no i bezpieczniejszy. Udało mi się również wrócić do rehabilitacji. Pani Ania przychodzi do mnie 3 razy w tygodniu i masuje moje spięte mięśnie i stawy. Daje mi to uczucie ulgi.

Jeśli zechcecie po raz kolejny nam zaufać i okazać serce, będę Wam za to bardzo wdzięczna. Nie umiem się odwdzięczać w inny sposób niż poprzez mój szczery i pełen woli walki uśmiech.

Aby przekazać 1% wystarczy wypisać formularz PIT według wzoru jak poniższej. Można skorzystać z programu, który pozwoli Wam online wypełnić PIT i wstawić odpowiedni KRS – wystarczy dopisać numer Basi  (link tutaj).

pit_wycinek_2016b-1024x366

I apel od Fundacji: “Szanowni Darczyńcy, prosimy o wyrażenie zgody w formularzu PIT na przekazanie swoich danych organizacji pożytku publicznego – dzięki temu Fundacja będzie wiedziała, kto udzielił wsparcia jej podopiecznym.”

fdzzp_logo_nowe

 

 

 

 

Ja i moi Rodzice bardzo, bardzo za Waszą pomoc DZIEKUJEMY

Profilowe

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s