Urodzinki

Dzisiaj są moje pierwsze w życiu urodziny.  tort 

Bardzo się cieszę, chociaż nie są takie jakie bym sobie życzyła. Od środy znowu jestem chora. Moi rodzice podejrzewają, że za każdym razem kiedy wychodzą mi kolejne ząbki, ślina której nie zdążam wypluwać spływa mi do płuc, powodując zakażenie i na samym końcu zapalenie oskrzeli lub płuc.
W środę Pani Doktor zdiagnozowała zapalenie oskrzeli. Wydawało się, że powoli wracam do siebie, kiedy od wczorajszego wieczora jestem w bardzo złym stanie. Bardzo osłabiona, bardzo rozdrażniona. Nocka była męcząca  bardzo smutny
Dzisiaj rano dostałam na szpitalnej izbie przyjęć kroplówkę z antybiotykiem. Wieczorem jadę na kolejną. Rodzice chodzą bardzo zmartwieni, zmęczeni i niewyspani.
Trzymajcie kciuki za moje zdrówko. Tak bardzo nie lubię chorować. Tracę wtedy wszystkie siły, humor i nic mnie nie cieszy.

4 thoughts on “Urodzinki

  1. Cześć Urocza Basiu,STO LAT !!!!!Dzisiaj Twój wielki dzień . Szkoda, że znowu Cię choroba dopadła ale nie martw się, im będziesz starsza tym Twoja odporność na pewno się poprawi. Życzymy Ci z Ciocią Kasią dużo uśmiechu, radości i szybkiego powrotu do zdrowia. Szybko zdrowiej bo kawalerowie Michał i Kuba bardzo chcą Cię znów zobaczyć  Jak już wrócisz do domu ze szpitala to poproś rodziców żeby Ci dali świeczkę do dmuchnięcia, a Ty pomyśl sobie największe marzenie. BuziakiDaniel i Kasia

    Like

  2. Basiu! wszyscy życzymy Ci dużo, dużo uśmiechu, zawsze radosnych rodziców, wielkich postępów w rehabilitacji i dużo, dużo, dużo zdrówka:)

    Like

  3. STO LAT, STO LAT dla Basieńki 🙂 Trzymaj się słodziaku, bądź dzielna, życzymy uśmiechu na każdego dnia. ciocia Ania, wujek Marcin i Franuś.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s