Świątecznie magicznie

Kochani,

Trochę mnie tu nie było. Ostatni raz pisałam Wam jak bardzo cieszyłam się z wakacji, zdrowia i możliwości wychodzenia z domu.

Teraz jestem trochę uziemiona w domku, a i jakieś przeziębienie mnie dopadło 2 tygodnie temu i ciągle jeszcze dochodzę do siebie.

Jesień minęła nam dość szybko. Dużo pracowałam z moja Renia w przedszkolu, codziennie mieliśmy pełne ręce roboty. Również z mama robiłam dużo ciekawych prac, wieczorami czytaliśmy z Tata książki i się wygłupialiśmy.

Przygotowywaliśmy się cała Rodzinką na do zbliżających się świąt. Wiem z opowiadań rodziców, że w święta przyjdzie na świat Pan Jezusek. Ale to nie jedyna oczekiwana przez nas osoba J Miał przyjść w okolicach świąt i się pojawił chwilę przed, mój osobisty Braciszek. Będzie nazywał się Bartuś i jest już z nami. Czekałam na niego już tyle tygodni. Jestem bardzo szczęśliwa i cała w emocjach, że już jest z nami. Będę dla niego kochaną siostrą, zawsze będzie mógł liczyć na moje zainteresowanie nim, troskę i wielką miłość, będę go ciągle przytulać i zaczepiać.

Czekając na Braciszka, pod nieobecność mojej Mamy, pomagały tacie w opiece i Babcia z Dziadkiem, i ciocia Magda i Iwonka. Wszystkim bardzo dziękuję za tę pomoc i przemile spędzony czas.

Rodzice są trochę przestraszeni, jak to będzie, jak sobie poradzą z małym niemowlakiem i z opieką nade mną. Jak to będzie ze spaniem, z zasypianiem, przytulaniem mnie w nocy i tak dalej. Co wieczór we trójkę modlimy się o to, aby Bartuć  był zdrowy i abyśmy mieli dużo dużo siły i cierpliwości.

 

Kochani, no więc na te szybciutko zbliżające się Święta chciałabym Wam złożyć życzenia, tym razem niech to będzie taki dzięcinny wierszyk:

Małą gwiazdkę przed Świętami

Przyjmij proszę z życzeniami

Może spełni się marzenie

Białe Boże Narodzenie

Lub, gdy przyjdzie Ci ochota

Niech to będzie gwiazdka złota

Bo, gdy spada taka z nieba

Wtedy zawsze marzyć trzebq

No, a jeśli tak się zdarzy,

Że srebrzysta ci się marzy

Możesz także taką zdobyć

I choinkę nią ozdobić

Swiąt radosnych, przeżyć wzniosłych

W zdrowiu, szczęściu i miłości.

 

Wszystkiego najlepszego, rodzinnych i radosnych świąt, łask od malutkiego Pana Jezuska

Życzy Basia z Rodzicami i bratem Bartusiem 🙂

PS. obiecuję napisać za parę dni, jak moje wrażenia z posiadania brata w domku 🙂

IMG_2528 IMG_2515IMG_2555 IMG_2294 IMG_2017 IMG_1783 IMG_1861 IMG_1844 IMG_1847IMG_2178 IMG_2469

IMG_2054

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s