Prośba o wsparcie i przekazanie 1% podatku.

Kochani,

Jak co roku, pod koniec stycznia, zwracam się do Was całym moim małym serduszkiem, prosząc Was o pomoc i pamięć podczas rozliczenia 1% podatku. Wasz 1% ma bardzo duże znaczenie, pomaga moim rodzicom w zapewnieniu mi niezbędnych rzeczy. Ta pomoc jest przeznaczana na środki medyczne, pielęgnacyjne i rehabilitację. Dzięki nim mam wózek i inne sprzęty, które są mi niezbędne w codziennym życiu. Z całego serca dziękuję Wam za okazywane serce oraz dobre słowo, z którymi spotykam się tak często (i moi rodzice).

Jeśli zechcecie po raz kolejny nam zaufać i okazać serce, będę Wam za to bardzo wdzięczna. Nie umiem się odwdzięczać w inny sposób niż poprzez mój szczery i pełen woli walki uśmiech.

Aby przekazać 1% wystarczy wypisać formularz PIT według wzoru jak poniższej. Można skorzystać z programu, który pozwoli Wam online wypełnić PIT i wstawić odpowiedni KRS – wystarczy dopisać numer Basi  (link tutaj).

Podobno jest tak, że jeśli podarowaliście mi 1% w zeszłym roku, w tym roku moje nazwisko zostanie przypisane automatycznie. Ale sprawdźcie to proszę : )

Apel ulotka final final.PNG

pit_wycinek_2016b-1024x366

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s